Korrosiooni vastane isolatsioon kerge vaevaga!

Kergenda oma vaeva

Bronya Anticor sobib ideaalselt metall pindade katmiseks isolatsioonkihiga. Ühtlasi aitab Anticor vältida korrosiooni teket metallpindadele ja see sobib ideaalels kasutamiseks teiste Bronya modifikatsioonide esimeseks kihiks. Kõigest 1mm paksuse värvikihiga saavutate isolatsioonkihi, mis võrdub kuni 50mm kivivilla soojuspidavusega.

Märkimisväärne kokkuhoid

Kuna keeruliste ja kitsaste kohtade isoleerimine on keeruline ja võtab kaua aega siis pihustatav värv teeb need tööd kiireks ja mugavaks. Värvi kihi paksuseks on kõigest 1-4mm, mis tähendab et see sobib ka väga kitsastesse kohtadesse Ühtlasi aitab Anticor välistada korrosiooni tekke metallpindadele, mis tähendab et koos soojusisolatsiooniga saate ka korrosioonitõkke oma metallpindadele

kalkulatsioonid meie poolt
Lase meie meeskonnal teostada kalkulatsioonid Teie probleemi lahendamiseks. Saadame oma tehnikud Teie objektile ja pakume välja lahenduse ka kõige keerulistematele isolatsiooniprobleemidele

Bronya Anticor sobib


* Külmasildade likvideerimiseks
* Kondentsi likvideerimiseks
* Metallpindade isolatsiooniks
* Kuumade torude isolatsiooniks
* Kitsaste kohtade isoleerimiseks
* Tuletüsivuse parandamiseks
*Korrosiooni tekke tõkestamiseks
*Metallpindade kaitsmiseks

Vaata ka meie teisi modifikatsioone

Bronya toodab mitmeid erinevaid modifikatsioone erinevateks otstarveteks. Olemas on nii tuletõkkevõõbad, isolatsioon mida on võimalik kanda peale otse märgadele pindadele, akrüülbaasil hüdroisolatsioonvõõp mis sobib erinevate pindade veetõkketöödeks jpm.

Bronya

Facade

Bronya

Classic

Bronya

Fireprotection

Tihti küsitud küsimused

Jah. Bronya kõik tooted on CE märgisega, mis tähendab et tagatud on kõik kvaliteedinõuded. Lisaks on kõik tooted patendeeritud. Vaata meie tootesertifikaate lehekülje alt.

Donleon OÜ on koostöös Bronya tootjaga koolitanud välja paigaldajad ja tehnoloogid kellega teeme pidevat koostööd. Juhul kui soovite ka värvile paigaldust palun sellest meile teada anda!

A.Le.Coq, KMG Ehitus AS, Merko Ehitus AS, Vilcon Ehitus OÜ on ainult mõned ettevõtted, kes puutuvad meie värvidega kokku igapäevaselt. Vaata meie referentside lehekülge ja tutvu meie Facebook lehega, et saada kõige uuemat infot meie tehtud tööde kohta.

Olenevalt tootekogusest võib tellimise aeg olla kuni 14 päeva. Väiksemad kogused hoiame laoseisus ja selle saate kätte juba järgmiseks päevaks.

Mida meie kliendid räägivad

"Bronya Aquablock toimib ideaalselt. Suurepärane tulemus! Tasandasime pinda kaks korda ja siis katsime värviga kaks korda."
Marge Viirg
Kasutasime Bronya Classicut äravoolutorude katmiseks. Seal oli märkimisväärne kondentsi probleem, mille nanovärv likvideeris"
Jaanus Sibul
Kolmeti Ehitus OÜ
"Kasutasime Bronya Facade-i Tartus Jakobi 38 hoone külmasildade likvideerimiseks. Värv elimineeris külmasilla ideaalselt, ühtlasi ei vajanud see palju ruumi.
Peep Jõgiste
Vilcon Ehitus OÜ objektijuht
"Olen teinud Bronya värvidega mitmeid objekte ja kõikjal on tulemused positiivsed. Välja tooks Suure Tõllu ja Ahtme Veetöötlusjaama, mis olid tehniliselt keerulised objektid, kuid resultaat oli väga hea"
Kalev Aiaotsa
Bronya koolitatud paigaldaja

Meie sertifikaadid ja tunnustused