Vajalik Tuletõke kõigest mõne võõpega!

Kergenda oma vaeva

Bronya Fireprotection sobib ideaalselt metall ja teiste pindade katmiseks tuletõkkekihiga. Bronya tuletõkkevõõp aitab saavutada kuni R120 tulepidavusklassi kõigest mõne kiire võõpega.

Märkimisväärne kokkuhoid

Kuna keeruliste ja kitsaste kohtade vajaliku tuletõkkeklassi saavutamine on keeruline ja võtab kaua aega siis pihustatav/võõbatav värv teeb need tööd kiireks ja mugavaks. Värvikihi paksuseks on kõigest 1-4mm, mis tähendab et see sobib ka väga kitsastesse kohtadesse.

kalkulatsioonid meie poolt

Lase meie meeskonnal teostada kalkulatsioonid Teie probleemi lahendamiseks. Saadame oma tehnikud Teie objektile ja pakume välja lahenduse ka kõige keerulistematele isolatsiooni ja tuletõkke probleemidele

Bronya Fireprotection sobib

* Kuni R120 tuleklassi saavutamiseks
* Metallpindadele
* Puit pindadele
* On toonitav
* Tuletüsivuse parandamiseks

Vaata ka meie teisi modifikatsioone

Bronya toodab mitmeid erinevaid modifikatsioone erinevateks otstarveteks. Olemas on nii tuletõkkevõõbad, isolatsioon mida on võimalik kanda peale otse märgadele pindadele, akrüülbaasil hüdroisolatsioonvõõp mis sobib erinevate pindade veetõkketöödeks jpm.

Bronya

Facade

Bronya

Anticor

Bronya

Classic

Tihti küsitud küsimused

Jah. Bronya kõik tooted on CE märgisega, mis tähendab et tagatud on kõik kvaliteedinõuded. Lisaks on kõik tooted patendeeritud. Vaata meie tootesertifikaate lehekülje alt.

Donleon OÜ on koostöös Bronya tootjaga koolitanud välja paigaldajad ja tehnoloogid kellega teeme pidevat koostööd. Juhul kui soovite ka värvile paigaldust palun sellest meile teada anda!

A.Le.Coq, KMG Ehitus AS, Merko Ehitus AS, Vilcon Ehitus OÜ on ainult mõned ettevõtted, kes puutuvad meie värvidega kokku igapäevaselt. Vaata meie referentside lehekülge ja tutvu meie Facebook lehega, et saada kõige uuemat infot meie tehtud tööde kohta.

Olenevalt tootekogusest võib tellimise aeg olla kuni 14 päeva. Väiksemad kogused hoiame laoseisus ja selle saate kätte juba järgmiseks päevaks.

Mida meie kliendid räägivad

"Bronya Aquablock toimib ideaalselt. Suurepärane tulemus! Tasandasime pinda kaks korda ja siis katsime värviga kaks korda."
Marge Viirg
Kasutasime Bronya Classicut äravoolutorude katmiseks. Seal oli märkimisväärne kondentsi probleem, mille nanovärv likvideeris"
Jaanus Sibul
Kolmeti Ehitus OÜ
"Kasutasime Bronya Facade-i Tartus Jakobi 38 hoone külmasildade likvideerimiseks. Värv elimineeris külmasilla ideaalselt, ühtlasi ei vajanud see palju ruumi.
Peep Jõgiste
Vilcon Ehitus OÜ objektijuht
"Olen teinud Bronya värvidega mitmeid objekte ja kõikjal on tulemused positiivsed. Välja tooks Suure Tõllu ja Ahtme Veetöötlusjaama, mis olid tehniliselt keerulised objektid, kuid resultaat oli väga hea"
Kalev Aiaotsa
Bronya koolitatud paigaldaja

Meie sertifikaadid ja tunnustused